از ابتدای نوامبر سال 2017 میلادی مدرک زبان صادره از موسسه pearson که در اختصار به نام PTE شناخته می
از ابتدای نوامبر سال 2017 میلادی مدرک زبان صادره از موسسه pearson که در اختصار به نام PTE شناخته می شود به عنوان مدرک قابل قبول انجمن مهندسینن استرالیا PTE Academic با نمره حداقل 50 در هر یک از چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن است که از زمان اخذ مدرک بیش از دو سال سپری نشده باشد.

گزارش تحلیلی دعوت نامه های صادر شده
گزارش تحلیلی دعوت نامه های صادر شده در ماه اول سال مالی جدید به تفکیک هر مقطع از طریق لینکهای مرتبط به آن در ذیل قابل مشاهده است:

مقاطع بعدی صدور دعوت نامه
تاریخ های 09 August 2017 و 23 August 2017 به عنوان دو مقطع صدور دعوت نامه در ماه دوم سال مالی جدید میلادی معرفی شده اند.

اعلام سقف مشاغل
لیست ظرفیتهای مورد نیاز برای هر رشته/گروه شغلی در سال مالی 2017-2018 میلادی پس از بیش از یک ماه تاخیر در نهایت اعلام گردید که از طریق لینک ذیل قابل دسترسی می باشد:

انجمن ارزشیابی VETASSESS
انجمن ارزشیابی VETASSESS اعلام نمود از تاریخ یکم آگوست 2017 میلادی سرویس جدیدی معرفی خواهد شد

افزایش هزینه های ارزشیابی در انجمن VETASSESS
بر اساس اعلام انجمن ارزشیابی VETASSESS از تاریخ یکم آگوست 2017 میلادی هزینه های ارزشیابی مهارت در این انجمن افزایش خواهد یافت.

آخرین فرصت جهت ثبت درخواست شرکت در امتحان ناتی (NAATI) در سال 2017
بر اساس مکاتبات صورت گرفته توسط گروه ملل پارسه با انجمن NAATI، آخرین فرصت جهت ثبت درخواست شرکت در امتحان ناتی) بر اساس سیستم فعلی(برای متقاضیانی که از ایران اقدام خواهند

تغییر طرح تجاری در ایالت ویکتوریا
قابل توجه متقاضیان ویزای زیرگروه 188 کارآفرینی (subclass 188 business Innovation) در ایالت ویکتوریا (Victoria) این ایالت اعلام نمود

سیستم ارزیابی جدیدNAATI
بر اساس اعلام انجمن NAATI سیستم ارزیابی جدیدی از ژانویه 2018 اجرایی خواهد شد

تغییرات جدید دولت استرالیا در برنامه ویزاها
در راستای اصلاحاتی که دولت استرالیا برای برنامه ویزاهای مهارتی دائم و موقت در تاریخ 19 آپریل 2017 شروع نموده و ...