تغییرات در سیستم آنلاین ایالت استرالیای جنوبی
اداره مهاجرت South Australiaدر نظر دارد که سیستم نرم افزار آنلاین خود را ارتقاء دهد. این اقدام که هفته آتی شروع خواهد شد باعث می گردد که ...

دعوت نامه 21 مارچ 2018 میلادی استرالیا
گزارش تفصیلی اداره مهاجرت دولت استرالیا در خصوص صدور دعوت نامه برای ویزاهای مهارتی زیر گروه 189 و 489 خویشاوندی در مقطع 21 مارچ 2018میلادی.

دعوت نامه 7 مارچ 2018 میلادی استرالیا
گزارش تفصیلی اداره مهاجرت دولت استرالیا در خصوص صدور دعوت نامه برای ویزاهای مهارتی زیر گروه 189 و 489 خویشاوندی در مقطع 7 مارچ 2018میلادی.

در برترین دانشگاه های نیوزلند تحصیل کنید
اکثر دانشجویایی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند، در خصوص نیوزلند را هم به عنوان یک کشور جایگزین تحقیق می کنند.

در این ده شهر جهان، ارزان تر از بقیه درس بخوانید
بهترین راه برای مهاجرت، تحصیل است. خیلی از دانشجویان که تجربه کافی کاری ندارند و به فکر مهاجرت هستند، به دنبال این هستند که با استفاده از خدمات تحصیلی، جا پایی برای ورود به کشور دیگری پیدا کنند

هفت توصیه مدیریت زمان برای دانشجویان
زندگی دانشجو برای آن هایی که در کنار تحصیل، به کار و اداره زندگی مشغول هستند، در نگاه اول خیلی سخت به نظر می رسد و چنین دانشجویی باید همیشه بین زندگی، تحصیل و کار خود تعادلی را برقرار کند.

برترین دانشگاه های استرالیا براساس رشته ها کدامند؟
دانشگاه های استرالیا جز برترین ها در جهان هستند و هر کدام در رشته خاصی نیز دارای رتبه بیشتری نسبت به بقیه می باشند. در این مقاله برترین رشته ها به همراه دانشگاه ها معرفی می شود.

چگونه ویزای دانشجویی استرالیا بگیریم؟
تحصیل در استرالیا از امروزه آرزوی دانشجویی است، آرزوی که دست یافتن به آن هم خیلی سخت نیست. در واقع سیستم آموزشی مدرن، دانشگاه های با امکانات و رتبه بالا و ارزان تر بودن آن ها نسبت به بقیه کشورهای اروپایی از مهم ترین دلایلی است که دانشجویان این کشور را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می کنند.

برترین دانشگاه های استرالیا کدام هستند؟
استرالیا از جمله کشورهای است که بیشتر جوانان به قصد تحصیل به آن مهاجرت می کنند. دانشگاه های استرالیا ازنظر کیفیت آموزش و امکانات جز بهترین ها هستند 

بهترین سن برای مهاجرت به استرالیا چه موقع است؟
مهاجرت مقوله ای کاملا پیچیده است. خیلی از ما به فکر مهاجرت هستیم؛ ولی شروع زندگی در یک کشور دیگر راحت نیست و نیازمند داشتن شرایط خاصی است.