دعوت نامه23 می2018 میلادی استرالیا
گزارش تفصیلی اداره مهاجرت دولت استرالیا در خصوص صدور دعوت نامه برای ویزاهای مهارتی زیر گروه 189 و 489 خویشاوندی در مقطع 23 می 2018میلادی.

انجمن مهندسین استرالیا EA
مدت زمان ارزیابی پرونده متقاضیان در انجمن مهندسین استرالیا در حالت عادی به 13 هفته و سیستم Fast Track آن به 20 روز کاری افزایش پیدا نمود.

7 راه تحصیل ارزان در خارج از کشور
یک دانشجو برای اینکه بتواند به راحتی در خارج از کشور تحصیل کند، باید به دنبال روش های و تکنیک های ارزان قیمت خدمات باشد تا به مشکلات مالی کمتری در کشور دیگری برخورد.

3 دلیلی که مردم استرالیا همیشه شاد هستند
استرالیا چند سال گذشته توانست رتبه دهم شادترین کشور را به دست بیاورد. عواملی مانند امنیت مالی، هدفمند بودن زندگی و رابطه های اجتماعی باعث این مسئله شده است.

3 استادیوم برتر راگبی که در استرالیا قرار دارد
راگبی از ورزش های محبوب بین مردم استرالیا است و توسط دولت امکانات زیادی برای آن قرار داده شده است. در این مقاله سه استادیوم برترراگبی استرالیا را معرفی خواهیم کرد.

نکات ابتدایی تحصیل در استرالیا که باید بدانید
تحصیل در استرالیا نیازمند رعایت شرایط خاص است که هر دانشجوی خارجی باید با آن ها مطلع شود. استرالیا قوانین ویژه و راحتی را برای دانشجویان دیگر کشورها وضع کرده است.

مدارس دراسترالیا به چند دسته تقسیم می شوند؟
دولت استرالیا برای تحصیل خانواده هایی که فرزند محصل دارند، قوانین راحتی را وضع کرده است که در این مقاله انواع مدارس استرالیا و برترین هرکدام را معرفی خواهیم کرد.

10 حقیقت جالب در مورد استرالیا که نمی دانستید
برای مهاجرت به استرالیا باید نکات و مواردی را بدانیم. این حقایق به شما کمک خواهد کرد که بتوانید برای خود زندگی بهتری را به وجود بیاورید.

به این دلایل، مهاجرت کردن برابر با مرگ است
مهاجرت به خارج از کشور برنامه می خواهد و بدون برنامه ریزی کردن و به دنبال خیال واهی بودن باعث اذیت شما و نهایت اخراجتان می شود.

5 دلیلی که شما باید خارج درس بخوانید
تحصیل در خارج از کشور، مهم ترین دلیل مهاجرت دانشجویان به منظور بهره بردن از امکانات و موقعیت شغلی بهتر در دانشگاه های خارج از کشور است.